Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz Samus #2599 üzenetére

    A pécsi MM a fórumtársak visszajelzései alapján szegényesebb, mint a budapestiek, de azért ezekből bizonyára találsz.
    Ajánlott a Wild, a csak ennyi pénzt fejhallgatóra költő hallgatózók többsége szereti, én nem, tehát egy különvéleményt jelentettem be, szerintem nem valami jó - de a döntő többség ajánlja. A Retro DJ szebb is szerintem, szerinted pedig fordítva. Meg kell próbálni, bizonyára dönteni tudsz majd. Egyúttal én ebben az árban a Pioneer M-290-et jobban preferálom ezekhez képest, ha találsz, hallgasd meg - javaslom. Illetve, említed, hogy a Superlux 9k körül van, de mások beszámolói alapján feltételezem, hogy megéri az árkülönbözetet, és lehet, hogy ha meghallgatnád mindezeket, akkor rászánnád magad a Superlux-ra. Na de akkor már ott van a Beyer DT235, amelyik hovatovább már valódi fejhallgató, valódi zenélési képességekkel... :)
    Kicsi a világ, kb. három éve van JBL Reference 420-asom, ami nagyjából az általad említett Reference 610 vezeetéknélkülitechnológia-nélküli változata.

Új hozzászólás Aktív témák