Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz #16820480 #21821 üzenetére

    Erősítéssel javulhat az AT-k mélye, de nagy változásokra nem érdemes számítani. A nyitott AT-kban a mélyek alja gyenge, a középmélyektől jön inkább elő, de nem fog annyira ütni, mint akár egy zárt AT-ban, akár egy más zárt fejesben. Mindegyik eléggé beengedi a zajokat és kifele is szól rendesen, tehát ha ez zavar, akkor inkább a zártak között nézelődj. A W1000X szerintem sem éri meg az új árát, erősen V karakter, a tere is szűk. Egyéb zárt AT pl. a W5000, ami nagyon megosztó és rendkívül kényes a forrásra, nehéz megfelelően erősíteni. A W3000ANV még egy jól sikerült modell állítólag, de ezt nem hallottam még. AKG-ból a nyitottak szerintem eléggé szárazak, a K550 (ami zárt) minőségben eléggé megközelíti a K/Q701-et, viszont sokkal jobb mélye van, melegebb is a hangja, szerintem sokkal jobb választás a nyitottak (K/Q) helyett. Sőt, kb. 10 fejes után a közép és a felső-közép kategóriából azt tudom mondani, hogy teljesen elégedett vagyok a K550 hangjával, minimális kompromisszumot kellett csak kötnöm a zárt kialakítás miatt, nincs hiányérzetem (pedig a nyitott, szellős hangot értékeltem leginkább az AT-kban). Az igazat megvallva kicsi az esélye, hogy elsőre olyat válassz amivel hosszútávon elégedett leszel, valószínűleg lesz pár lépcső, mire meg tudsz állapodni. Talán ezért is necces 200k-s fejessel "kezdeni", de persze nincs tökéletes recept.

Új hozzászólás Aktív témák