Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz hm74 #13016 üzenetére

    Én már túl vagyok egy rámtukmált cserebere dologról nagyon nem akartam leírni a véleményem de íme itt van:
    Szett:
    Dac: Hrt ms2 + (saját lineáris táp Y- USB kábellel)
    Deck: Techninc SL-Q202 + (egy barkács dobozalatlan RIAA az új még munkapadon van :) ) AudioTechnica pickup
    IC: 0.5méter jobb fajta :DD
    Amp: Saját E88cc-s tunningolt Morgan Jones
    Fejes: Sennheiser HD580
    Azért vettem be a bakelitet is a játékba mert sokkal szebb énekhangokban és nagyon élethű hangja van, a DAC persze dinamikusabb talán és jobb mélyei vannak meg tisztább kicsit.
    Kábelek:
    Gyári HD600 HD650 illetve saját GAC3masból készített dualmono 4pinXLR végű kábelem.
    Teszt erejére a dualmono fejes erősítő GND-it közösítettem így nem volt előnyben az XLR kábel, illetve raktam az erősítőre egy 6,3mas jack-et is.
    VÉlemény? Vagy én vagyok sűket ehhez már vagy a szett nem elég jó vagy nincs hallható különbség. (Mérnökként egyből utóbbira szavazok...)
    Az érdekes az, hogy amint a táp közösítést kivettem és már egy dupla RCA-6.3mas rövid drága átalakítóval hallgattam a 2gyárit illetve egyenesben dualmonoban az XLR-t meg volt a különbség. De a mélyek tisztább és szebb megmutatkozásán illetve a sokkal jobb teren kívül nem hallottam más különbséget. (Természetesen az erősítők köérben lévő GND hurok megszűnése miatt lett jobb a tér és a mély. Ezért is kéne az erősítőket dualmonoban csinálni. :DD )

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák