Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drachande

    tag

    válasz sNk77 #9095 üzenetére

    Úgy döntöttem, kicsit belemászok a tesztelésbe, két padot veszek, mert két helyen játszok a gépemen. Egy asztalon, monitor mellett és a fotelből egy "falusi" lapdoggal az ölemben a két karfán (23*90cm-es deszka), a TV előtt. A monitoron játszok általában az olyan játékokkal, ahol fontos pontos célzás is számít, pl CSGO, a TV-n inkább single player.
    Az egyik pad mindenképp valami műanyag lesz, vagy a Zowie G-TF Speed vagy egy hard pad, mint a 4HD. Általános használatra nekem kell egy speed pad, ami nem szövet. A deszkára meg vagy veszek egy kisebb szövet controlt, vagy egy nagyobbat, amit szétvágok több részre, így lesz a deszkára is belőle. Egyelőre egy Cougar Control 2 Len vagy egy Arenan gondolkodom erre. Ezek jó nagy padok, viszonylag olcsók és ha egy 23as csíkot levágok a 80as részéből, akkor még mindíg marad a fő asztalomra egy 57*30as része, ha a műanyag helyett a másikat használnám épp.
    Hardcore funkció orientált életet élek, az esztétika kb semennyire nem számít nekem. Teljesen nyugodt szívvel vágom le a 23as csíkot egy szép, dizájnos nagy padból.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák