Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz hdman #949 üzenetére

    Oké, mondjuk tök mindegy, vagy pénteken vagy jövőhét hétfőn úgyis visszaviszem, a hang, a giroszkóp, és most már immár az sd kártya olvasó miatt is :)

    Az a helyzet, még ha vissza is adnám, akkor is vennék egy másikat és az egyetlen reális olcsó alternatíva az a CC, viszont nekem a 4:3 arány nem tetszik. Amit vártam már régóta, és persze azután jött ki hogy ezt megvettem, a Galaxy Tab Note, de az meg qrva drága. Sima Tab 2 meg nem fogad microsd-t, meg egyedi csatlakozója is van ha jól tudom, és amúgysem szánok ettől a 75e-től többet egy tabra, én reálisnak egyébként is a kb 50e forintot tartanám egy ilyen tabért.

    Végeredményben nem bánom, de nem vagyok maradéktalanul elégedett, azt nem mondom hogy 'keserű a szám íze', de azért na, érthető egy kicsi rossz érzés :)

    Vittem már vissza 80e forintos Panasonic kamerát is, ami kifogástalanul működött viszont a felvétel minősége nem felelt meg számomra, ami ugyebár teljesen szubjektív, mert hibája egyébként nem volt a készüléknek. Na, az nem volt egyszerű, de visszakaptam a pénzem..

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák