Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mappa

    addikt

    válasz LamaCube #5676 üzenetére

    nem mondtál újat... és félre érted, nem orbáncbát favorizálom (szavakon lovagolás, aláírom,ott a pont ) engem is ugyanúgy érint a leírásodban ecseteltek nagy része. jan.-től lényegesen csökkent a fizetésem, mondjuk eddig is csökkent évről évre de nem ilyen erősen.(nem nem azért csökkent mert szarul végzem a feladatom :D ) adójóváírás 2012-től huss az ablakon. 180k mínusz ez nekem évente amit vissza tudtam igényelni.(EKHO rend. szerint adózom)
    fél éve vágó,hangtechnikus-ként dolgoztam immáron 4 éve... nyáron jött a hideg zuhany vagy kitanulom az adás keverést vagy kivagyok rúgva. köpni nyelni nem tudtam - természetesen másnap rábólintottam. és ott tartok fél év után, hogy még csak gondolni sem merek fizetésemelésre.. bár sokban rájátszik a nem hozzáértő poszton lévő főnökünk is erre a "rettegésre.." örülök annak ami van alapon, merjünk nagyot álmodni.

    viszont a lényegre rátapintottál - "Nincs alternatíva az emberek előtt" és sült galamb szindróma. én azon csodálkozom, hogy Magyarország még nem jelentett államcsődöt. anno EU csatlakozásnál felvettük volna a euró pénznemet már kereszten lógnánk. görög példa - milyen a görög ? lusta mint a disznó dolgozni nem hogy nem szeret (ki szeret?) akarni sem akar.. jó fekvésű ország főként a turizmusból élvez prioritást a gazdasága de nem lehet mindent erre alapozni.

    ahh többet most nem írok mert már szemem, kezem is szét ment mire megírtam ezt a rohadt telefonon :o ;)

    nem kötelező megadni

Új hozzászólás Aktív témák