Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    válasz Mappa #5678 üzenetére

    Egy percig sem gondoltam, hogy őt véded. Én is csak leírtam a nagy helyzetet, amit így gondolok. A baj velünk van a magyar ember röghöz kötött, nehezen indul el. Mindenki a magántulajdont védi még ha bele is rokkan. pl. németben leszarják, hogy nincs saját lakásuk, házuk. Olcsóbb bérelni és ha van egy jobb lehetőség felpakolnak azt odébb állnak egy másik tartományba, ahol többet keresnek. Mi mit teszünk? Hitelt veszünk fel, mert kell egy lakás ahol élünk. Onnantól csapdába is kerülünk. Persze mo-on az albérletnek sincs értelme, mert felér egy hiteltörlesztővel. Állami bérlakások meg nincsenek, amik elérhetőek lennének. Ez sajnos egy ördögi kör. Kétszer mehettem volna ki külföldre dolgozni és pont olyankor jött ez az alkalom, amikor nem tudtam lépni.1. Az asszony terhes lett. 2. A gyerek megszületett. Fél évente tudtam volna hazajönni, de nem mertem neki vágni és az asszonyt "egyedül" hagyni. Végül nem bántam meg, de ki tudja ha kimentem volna lehet már az egész család kint élne. Vagy szétesett volna a család. Ki tudja?

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Új hozzászólás Aktív témák