Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Svájcinéger

    senior tag

    válasz Mappa #28610 üzenetére

    Hát egyelőre annyit tudok mondani, én nem tudom mióta nem aludtam végig egy éjszakát. Valószínűleg az allergiám miatt, állandóan orrdugulással küzdök és folyton arra ébredek, hogy már megint eldugult az orrom. Tegnap vettem magamnak egy Valeriana Maxot is, lehet az segített vagy kettő együtt nem tudom. Appról is vezérelhető néhány dolog, pl a módok: Automatikus, Éjszakai és Manual. A Manualon pörög, mint az állat. A fényét is ki lehet kapcsolni éjjelre appból. Én az automatikusnál azt hittem, hogy ha letornássza a levegőminőséget 1-re, akkor leáll, de nem. Első nap ment egész nap, de most már nem pörgetem mindig. Cipelgetem a nappali és a hálószoba között. A levegő minősége nálunk ezek szerint alapból nagyon jó, mert 0 és 5 között van (0 - 75 között jó a gép szerint), most este mikor gyergyát gyújtottunk, meg mikor a konyhából kijöttek a szagok, akkor felment 10 fölé. Szóval lefekvés előtt 2 órával bekapcsolom a hálószobában és becsukom az ajtót, mikor bejössz a nappaliból, észrevehetően sokkal tisztább a levegő. A szűrők nem olcsók bele, ~20 ezer, de a lila - ami a legdrágább -, a baktériumokat és a penészgombákat is kiszűri. Biztos ki lehet fogni akcióban Bangoodon, AliExpressen, stb. Kb. fél évente kell cserélni, de azt is írja a készülék is mikor bekapcsolod illetve az appból is látható. Ezt 60 négyzetméterre írja és óránként 500 köbméter levegőt pörget át, a kisebb tesónál 100 négyzetmétert írt, de az "csak" 390 köbmétert tud. Amúgy faszán mutat a szobában, mintha egy kis R2D2 lenne. :D

    Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

Új hozzászólás Aktív témák