Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    válasz Winne #19818 üzenetére

    +1

    Éppen az ilyen kihívás és hasonló baromságok miatt tart itt a multi és a codnak is ez lett a veszte. Régebben milyen kihívások voltak? Mindenkinek ugyanaz a fegyver csapatonként azt kész. Nyerje meg a kört a csapatom, mindig ez volt a lényeg. Itt meg minden mánki azért nem a feladatát csinálja, mert éppen valami lófaszt maxol.
    Sose értettem a szintlépést sem és a többi szarságot.

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • Mappa

    addikt

    válasz Winne #19818 üzenetére

    Sztem ez ugyanoda is érvényes. Ezzel a csapatmunka játékkal meg nem kellene mindig takarózni, mert a BÖF vagy COD csak erről szól! Egy 64 fős szerveren ha ketten vagytok együtt az tényleg csapatmunka :DDD ha a többi 30 azt se tudja merre van az előre. Azt látom benne kihívásnak amit Lackó is ír. Szart se ér a csapatmunka ha tényleg agyhalott a csapatod fele, ergo fog a franc belelőni ebbe időt, tisztelet a kevés kivételnek. Én az a játékos vagyok aki fel megy egyedül is bárhova... lényeg, hogy meglegyen a napi 300 kill (na jó nem csak vicc :DDD ) ha tudok boldogulni akkor meg miért ne? De lehet pont ezért toljuk mi ritkán együtt ;)

    Lama - "Lényeg mindig nyerje meg a csapatom a kört" Nekem a szórakozás a lényeg, ha meg nyerünk is pláne jó, de nem idegeskedem az miatt ha tényleg szar csapatom van és vesztünk.

    Svájci Úr - hát de most nem? de! nyolc ! :D

    Titanfall - Érdekes, még talán rá is mondanám hogy tetszik. Vysnc ki lehet kapcsolni mert disable van rakva de így is 60fps be van ragadva?

    [ Szerkesztve ]

    nem kötelező megadni

Új hozzászólás Aktív témák