Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    válasz Mappa #19825 üzenetére

    Én általában csak cq-ra megyek és az esetek 80%-ban mindenki csinálja a dolgát. Jah és egyedül játszom, mivel max. hétvégén érek rá, akkor is napközben :( Ez látszik is a statisztikámon 310 nyert meccs 177-el szemben. A K/D-ről inkább nem beszélek, mert az nem számít :DDD
    Na az a 20%, akkor jön be, amikor éppen a vadbaromállat "cselendzshunterek" felmennek egy tetőre vagy domboldalra és mást se csinálnak csak csattogtatják azt a retvás csipát, mert kell a 10000000000km-res fejes cselendzs :W na az ilyen f@szkalap húzzon el a retkes picsába cq-ról. Van 1-2 kedvenc szeróm, ahol admin is van és a játékosok is azt teszik, amit kell. Ilyenkor alakulnak ki a jó szoros meccsek, amit ha el is bukok, akkor se bánt, mert nagyon tolja az adrenalint és tudom, hogy mindent tőlem telhetőt megtettem a csapaért.

    Lackó

    Én nem játszom tdm-et :( Persze a régi "kis" csapattal simán ütőképesek lennénk cq-ban is.

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • Winne

    nagyúr

    válasz Mappa #19825 üzenetére

    Nem a két ember a csapat, hanem a csapat a csapat. Ezért fontos, hogy ne essenek ki emberek, amiért csinálják a sok értelmetlen csellendzset, amiért a többi duplán szív, nem érted? :D

    @(#19828) Svájcinéger: jaja, jó volt. :K Sok szerver egyből átállt SA-ra, ezért nem maradtak meg a megszokott szerverek sajna, rákényszerültünk utána egy 64-es tdm szerverre, hát az nem volt túl értelmes. :DDD

    Igazán feljöhettetek volna egy szobával ts-en, írtam is kétszer, vissza sem írtál.

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Új hozzászólás Aktív témák