Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Isten88

    senior tag

    válasz Isten88 #7769 üzenetére

    Előző problémám megoldódott, most a változatosság kedvéért új jött elő. Megoldás előző problémámra:Eszközök, Beállítások, Biztonság, Hivatkozások engedélyezése...

    Mostani problémám kicsit bonyolultabb. MSN reinstallnál ez a kép fogad:

    Próbáltam a ".msi" telepítőjével is, akkor is ugyan ez a hibaüzenet fogad. System registryben kikerestem az említett (A49B6681220C2EA49826913B104EE03B) részt (itt található: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\A49B6681220C2EA49826913B104EE03B), de ott meg az fogad, hogy "nem nyitható meg. Egy hiba akadályozza ezen kulcs megnyitását. Részletek: A hozzáférés megtagadva". Csökkentett módban sem engedte. Felmásoltam másik gépről az msn-t, de így meg plus-t nem tudok telepíteni rá, mert nem telepítve lett, hanem csak másolva és így a rendszer nem látja, hogy lenne ilyen a gépen.
    Próbáltam már Windows Installer Clean Up-pal is, de semmi. Revo Uninstaller Pro-val is leszedtem, de a registryből sok mindent törölt és közel összeomlasztotta a rendszerem, amit rendszervisszaállítással tudtam megoldani, amit előtte kapcsoltam be.
    Külföldi fórum oldalakon is próbáltam tájékozódni, de megoldást nem találtam ott sem. Próbáltam bekapcsolni a "services.msc" paranccsal a szolgáltatásokban az "Office Source Engine"-t is, de ez sem segített hozzá semmihez.
    Várom a segítségeteket, ötleteiteket, mert nem akarok 8 órán át megint gépet telepíteni (kb ennyi időbe telik, mire mindent feltelepítek vissza).

Aktív témák