Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajzso

    tag

    válasz Meiser #472 üzenetére

    Szia!

    Ne legyél lusta végigolvasni ezt a pár oldalt, hidd el mindenre választ fogsz kapni!

    Üdv.!

    bajzso

  • Alg

    veterán

    válasz Meiser #472 üzenetére

    Szia!

    Bár én csak holnap megyek érte, eazért elég jól utánanéztem a dolgonak...

    Melegedés:hogy alul mennyire melegszik arról még nincs infóm, többek szerint a csuklótámasz jobb oldala melegszik kissé (de nem elviselhetetlen mértékben) valamint a burkolat bal oldala (gondolom ott a vidkari :F )

    Oprendszer, driverek: eddig semmilyen problémáról nem hallottam/olvastam

    Kijelző: a legsarkallatosabb pont (de szép szó) egyesek szerint egyszerűen ocsmány, mások szerint megszokható... meg kell nézni, fehér háttérrel a legszembetűnőbb a ditherelés, fényképeken úgysem fogod ezt elég jól látni...

    Hangos/halk: ha nem terheled (nem játszol) nem vészes, ha meg terheled (játszol) akkor meg úgyis elnyomja a játék hangja... de még akkor sem zavaróan erős

    wifi,webcam,stb:működési problémákról szintén nem olvastam eddig, kisebb kezelési gnodok vannak, de a manual áttanulmányozása/megszokás után mind orvosolható.

    Nagyjából így nekem ennyi jött le, az időtállóság ugye még kérdéses, én azért optimistán nézem a dolgokat, elvégre 2 év garit vállalnak rá...

    Mindenesetre ha nem hurcolászod sokat, de azért mégis egy jó árú, jó teljesítményű notit szeretnél, akkor a benne lévő kompromisszumok ellenére jó választásnak tűnik...

    "I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Új hozzászólás Aktív témák