Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rakal

    senior tag

    válasz kenand #1362 üzenetére

    Szia!
    Lassan haladgatok a Smart V5-el(sajnos időhiány van).
    Firmware frissítéssel sikerült a kínai Windows CE-t angolra cserélni,úgyhogy most már mind a három oprendszert tudom kezelni.
    Tapasztalatok:
    Multimédiára legjobb a Linux.A beépített vlc lejátszó ugyanolyan jó,mint a WinXP-s,mindent megeszik gyakorlatilag.Netre mindhárom oprendszer ok,de a legjobb szintén a Linux.
    Az Androiddal sokat kell játszani,szerencsére a smartqmid fórum alapján fel tudtam telepíteni egy alternatív market programot,rengeteg cucc letölthető,persze nem a "nagy" market,de kezdetnek OK.Multimédiára az Android 1.6 katasztrófa.(no video),a többi ok.
    A leggyorsabb a Win CE,de .cab file-okat(Windows Mobile 6-os) nem tudtam telepíteni,de az embedded cuccok mennek,mint a rakéta.
    Összefoglalva:eddig felemásak a tapasztalatok,összességében megéri az árát(196 USD).
    Hasonló tudású cucc:pl.Viliv S5 Premium 150000 KHUF,Archos 70000 HUF-érnek ezek ennyit gadget témakörben??
    Szóval tesztelni gyakorolni ok,vannak hiányosságok(no FLASH-classic problem,de az iPad-ben sincs).Multimedia lejátszónak megfelelő.

Új hozzászólás Aktív témák