Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DS39

    nagyúr

    válasz BullZeye #27886 üzenetére

    azért ebben sok igazság van, baromi lassan nyomják a tényleges érdemi fejlesztéseket.

    mi felhasználók, komolyan akkor járnánk jól, ha a Google fogná és felvásárolná a Mozillát fejlesztőcsapatostul, és egyesítené a Chrome-éval. és összeraknának egy atom, világverő browsert. mindkettőben vannak nagyon okos megoldások, de mindkettőben vannak baromi nagy hiányosságok is.

    [ Szerkesztve ]

  • kranazoli

    senior tag

    válasz BullZeye #27886 üzenetére

    Kinek a pap, kinek a paplan.

    "kell a fenének, hogy 4 giga memóriát leakeljen egy bugos kieg."

    Egyáltalán nem kell bug-os kieg-et használni. ;)

    Speciel Engem asztalin (lásd szignó, hidegen hagy a memória foglalás bár max. 600MB-ot láttam eddig 25 addon-al) Notiban asszem 1GB van és nem tapasztaltam memória problémát.

    Nekem, meg épp a Chrome.exe 30db példányban a taszk manager-ben memória kezeléstől gurultam hirtelen hátrább a székemmel, amikor megláttam, hogyan dolgozik a Chrome.

    Az UI-n azonban valóban patkolhatnának ezt aláírom. Az Nálam is van, hogy akad, döcög, de annyira megszoktam már, hogy nem is tűnik fel. Chrome-ot; Opera-t nagyon rég nem használtam. Mindegyiket ott kukáztam amikor általam naponta látogatott oldalhoz IE motor-ra kellett váltani, hogy helyesen jelenjen meg és akkor még nem beszélve ha néha csak úgy kattogtatnék. (persze ezt a hibát már lehet orvosolták, de ilyenekkel soha nem kellett foglalkoznom Fox használata mellett) Én meg ilyenekkel nem szeretek pöcsölni, akkor inkább akadjon az UI. Favicon 1ébként megint olyan, ami 1db addon és kész. Elfér, probléma kikerülve.

    S-Attila: Köszi! :R

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • Steelmanus

    addikt

    válasz BullZeye #27886 üzenetére

    Az, hogy elvetették teljesen az ötletet, hogy tabok külön processbe fussanak mint Chromenál meg egyszerűen nevetséges.
    Mihelyt igy lesz rogton nem fogom hasznalni az Fx-et. A Chrome ugy mukodik, es eredmeny kozelit a 0-hoz fokent ha a memoriahasznalatot nezzuk. Biztos olvasod a Chrome topikot, es akkor lathatod hogy ott is hol mukodik egy opcio hol kiveszik mert nem jo.
    Pedig ott gondolom tobben fejlesztenek es van penz is a sajat flash sem mindig jo, letiltjak es hasznaljak az Fx-re irt flasht. Az animaciok pedig a sirba tesznek, nekem ne animaljon semmi hanem pattanjon ahogy illik, a fulek animaciojat is tiltom, kell a fenenek.
    A favicon sem kell nem azt fogom nezegetni, hanem a lap tartalmat, viszont hogy ezzel jelzik hogy milyen oldalt nezel meg -most nem keresek ra hogy a foldgom milyen szineket vesz fel ha titkositott vagy veszelyes oldalra mesz szerintem tobbet er, mintha egy favicon moge bujva semmit nem latsz a kulonbsegrol.

  • Adler

    aktív tag

    válasz BullZeye #27886 üzenetére

    Max Neked nem fontos! A mai világban a 64-bites működés és a többszálú procik kihasználása a lényeg a többi csak körítés!

    Bár ez az Én véleményem.

    Nikon D40 kit/D90 +18-70mm AF-S IF + 70-300mm ED AF + SB-900 + MB-D80; ASUS Crosshair V Formula + AMD FX-8150 + ASUS GTX660 + Kingston DDR3 KHX1600C9D3K2/8G

Új hozzászólás Aktív témák