Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz BullZeye #27884 üzenetére

    Mivel még nem volt szükséges Béta-nál "újabb" és más (64 bit-es; stb... Én ezt tartanám fontosnak!!!) Fox-ra ezért talán még használni sem használtam nigthly-t. (komolyan!)

    Én azt hittem ez fejlesztési fázis és így azt nem értem, hogyan lehet 100%-ban ugyanaz a nightly mint a végleges? (Te írtad lentebb) De ha ezeken a 6 heteken megy keresztül a fejlesztés ahogy most is írtam (Én úgy tudtam, hogy ez így van. Ergó változik a Fox az összes szakaszban és azok alverzióin, mire kijön a végeleges Fox. Én ezt így tudtam) :R

    Most a https:// oldalak meg nem jelenésén és hasonlókon szerintem felesleges "rugózni". Ez van, így csinálták (lehet visszajelzést küldeni, hogy dugják fel Maguknak) de mennyi add-on is van csak erre a funkcióra? Ha azok közül vkinek egyik se jó, az már nagyon válogatós. ;) Ha nem lehet megváltoztatni, akkor alternatív megoldás kell az ilyenekre. Fox-hoz van ha jól tudom a legtöbb addon, amire még nincs majd lesz.

    Tudom, hogy profi vagy és elhiszem, hogy problémáid vannak a Fox-al, különben miért írnád?! Ezért is kérdem, hogy most akkor Én ennyire rosszul tudtam ezt a fejlesztési fázis információt?! :R

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák