Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeGexx

    aktív tag

    válasz rvn_10 #6 üzenetére

    Én most fejeztem be az első szezont, tier 3-ban a Vexala Motorsport csapatával és megnyertem a csapatversenyt és az egyéniben is első lett az egyik vezetőm a másik meg tizedik lett. Az utolsó futamon lettem amúgy az első és pár ponttal sikerült csak az élre törnöm.
    Első szezonban új vezető tervezőt, tesztpilótát és az elsődleges pilótámnak új mérnököt szerződtetem mert az eredeti csapattitkokat szivárogtatott ki és lehetőségem lett kirúgni díjmentesen. :C
    Új alkatrészek tervezésénél mindig a teljesítményt tolom ki maxra a megbízhatósággal itt sosem foglalkozok hanem azt később a mérnökcsapattal fejlesztetem tovább és csak akkor rakatom be valamelyik kocsiba amikor legalább 50-60%-on van. Egyébként más csapatot nem néztem de jól megszívtam mert ennek a csapatnak a központja a béka s*gge alatt van, semmi épület nincs szinte szóval most, hogy nyertem az összes pénzt annak a fejlesztésére költöm, hogy tudjak jobb alkatrészeket fejleszteni végre. Ja és az új szezonra annyi pénzt félre tudtam rakni az új kocsira, hogy mindenből a legjobb beszállítót sikerült megfizetni.
    Egyelőre ennyi. :))

Új hozzászólás Aktív témák