Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz zgospel #99717 üzenetére

    Köthetsz casco-t is, ők meg majd lebokszolják a károkozó biztosítójával.
    Vagy akár jogászt is meg lehet bízni az üggyel.
    Csak gondolom nincs igény az ilyen szolgáltatásokra, ha egyszer azon megy a rinya, hogy úristen drágább lett a kgfb. :D

    [ Szerkesztve ]

  • veze

    őstag

    válasz zgospel #99717 üzenetére

    nekem is B10 van auton, motoron, minden sz@ron, csak épp repülőn nem, mégis amikor ujabb motorra kötöttem akkor 0-val indultam, hiába volt ott mellette a másikon a kategóriára már B10..
    Bár plusz pont most nekik, hogy a B10-es motort eladtam, így az felszabadult, és egy hét alatt átvezették a másik ( azóta B1-essé vált) kötvényre új csökkentett éves dijjal visszautalással stb
    A biztosítók addig jófejek amig befizetsz vagy amig kötni akarsz ( pl lakásra stb önkéntesen) akkor mindent megígérnek. Aztán ha jön egy kifizetés, jön a sz@rragas..
    Pl mindenki 1000x látta már a tv reklamot.. "egészségügyi kérdések nincsenek ,a kifizetés 24 órán belül " stb csak kössél biztosítást mert az milyen jó lesz. Valóban nincsenek egészségügyi kérdések , azt hiszi az ügyfél milyen jófejek...csak amikor meghalt és a hozzátartozó a kifizetést igényli, akkor attól kérnek az elhaltra vonatkozó, annak egészségügyi állapotáról szóló részletes orvosi ( kórházi, halottkém stb) igazolást visszamenőleg is( miben halt meg, a betegségét, betegségeit mikor diagnoztizálták , mióta áll fenn stb. nyilván az érdekli, a kötés időpontjában meg voltak e ezek, mert akkor a kifizetés nem fog megvalósulni mégsem, vagy levonnak belőle ilyen olyan indokokkal. Nincs is ezzel baj, ha ez is elhangzana a széles körű tájékoztatóban, és nem hülyítenék a sok öreget azzal hogy elhitetik velük, nem érdekli őket az egészségügyi állapotuk, dehogyisnem..csak ez annyira apróbetűs rész, amit szemüveggel se tudnak elolvasni :D..
    Utolag derül már csak ki, amikor már reklamálni sem tudnak :D
    No, ez a sunyiság az, ami undorító bennük

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák