Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz Topiccsendőr #93426 üzenetére

    Ilyen helyesírású eladótól?! ;]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

  • Gaboman

    nagyúr

    válasz Topiccsendőr #93426 üzenetére

    Komoly terepen sokkal könnyebb vele motorozni, de az XR650R sokkal tovább bírja neki, a 2T EXC-t 6 alkalommal újítja fel mire az XR-t 1 alkalommal.
    Ez nagyon nem mindegy te is tudod annak aki hobbi szinten akar csak motorozni.
    Azért az XR súlya sem annyira vészes, ilyen DR650 és hasonló társaihoz képest meg főleg nem.
    Persze más mint egy 100 kilós géppel lavírozni szop@tos helyeken.

    [ Szerkesztve ]

    Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Topiccsendőr #93426 üzenetére

    Valamelyik irányba már biztosan kompromisszumot kell kötni.
    Számomra is szimpatikusabb a 100kg körüli enduro terepezni, mint egy 650-es, ellenben utóbbi tuti tartósabb és valszeg az üzemóra - elfogyaszott liter arány sem azonos. :D
    Nyilván hülye dolog fogyasztást nézni ebben a kategóriában, de egy ilyen 300-as 2T gondolom szó szerint az ember gatyáját is megeszi.
    Igen igen, fillérbszó magyar vagyok. :D 2 ft-ból akarok örök életű, 2ft-ból fenntartható, 100kg-s endurot.

    Gaboman

    Köszi! Ezt néztem a minap én is. Korrekt állapotúnak tűnik, csak tényleg tartok tőle h túl esetlen lesz ez terepre, illetve ehhez is egy enduro szett legalább 200k pluszba.. 96 kg vagyok és 187 magas, valahogy biztos elterelgetném, el nem vesznék rajta, de ettől függetlenül számomra így fotók alapján már az egész mérete (ülésmagasság pl.) azt sugallja h ez inkább SM-ként király, műútra.
    Aztán a fene tudja, tényleg nincs tapasztalatom benne, cserébe viszont egyértelmű h tartósabb.

    Ezzel szemezek már egy ideje.
    X verzió, akksival, önindítóval, 5-6 LE-vel gyengébb blokkal, műszakival.
    Elég régóta árulja a srác, néha eltűnik, néha visszakerül.. Kétségkívül, fotók alapján gyönyörű állapotú.
    Deklivédővel, szétrúgási nyomoktól / kopásoktól, nyúzásoktól mentes. Viszont szerintem irracionálisan drága. 11 éves enduro majdnem 1,5 gurgiárt kurva sok. Ennyiért már kap az ember pár évvel fiatalabb VFR800-at is. :D Hülye hasonlat tudom, de arányaiban drágálom, főleg úgy, h valszeg még bontatlan a blokk is. Így hiába ad dugót, gyűrűt hozzá, azért az anyagi kockázatot ezzel nem csökkenti nullára...

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák