Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz V.Stryker #53043 üzenetére

    Aha. Akkor Gánt, Zámoly?

    Poli: mi meg egy másik társasággal Lillafüred felé vettük az irányt.
    Na ez a karika az előző szöges ellentéte volt: a szervezettség a bányászbékánál (akinél a gps volt, nem írta be előre az útvonalat, majd később meg is sértődött és haza is ment - jobb is, csak a baj volt velük; szóval párszor fogalmunk sem volt, merre kell menni, volt eltévedés és földút is benne), a sebesség meg olyan, hogy én is alig bírtam tartani a tempót, főleg a kátyús kanyarokban...

    Stryker: én x évvel ezelőtt úgy emlékszem a futó osztályon találtam Decathlonban (az is hosszú ujjú).

    Plusz: rengeteg vizet vigyetek magatokkal. Hiába vittem tegnap én is 1l-t és ittam csapból is mindenhol, marhára ki voltam száradva.

    Moszkító: csak Csákvárt hallottam, de azt 2x is, így fel sem merült bennem Gánt.
    Aszittem gyorsabban mentek :P egy kicsit már mehetnékem volt a délutáni tempó után.
    Na de mindegy, ti is gurultatok egy nektek jólesőt, meg én is :)

    Baboss: hallanád az enyém...
    Mondjuk Gábor szomszédja tényleg nem normális, tőle se vennék motort...
    Előfordul. Csak akkor gyanakodnék, ha nem nagy fordulatról motorfékezve jönne elő, és ha hasonló használatnál eddig nem csinálta volna. (De az is lehet, hogy eddig csak nem vetted észre)
    A többihez meg keress szervizkönyvet, abban vannak ezek (olajcsere-periódus, olaj típus, gyertya, stb)

    "A karburátornál van egy alapjárat állító csavar ,nagy fekete gomb,amivel beállítom, hogy 1000-legyen a fordulat.Viszont ha jól bemelegszik a motor,kb 10 km után amikor megállok akkor már az alapjárat valamiért már 14000-ra felmegy.Ilyenkor vissza kel tekernem a csavaron,hogy 1000 legyen."

    Remélem a 14000 elírás, és csak 1400 :) Ez normális, ahogy a motor és az olaj üzemmeleg lesz, hideg állapothoz képest simábban jár és emelkedik vele kicsit az alapjárat is.
    Többi megintcsak RTFM.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák