Keresés

Hirdetés

  • Kezünkben a Razr 50 Ultra

    ma Félmillió forint felett indít a csupa képernyős modell, nem olcsó a társa sem.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • eszgé100

    őstag

    válasz DigitXT #45571 üzenetére

    próbáltam ellenőrizni a csatlakozókat ill. kábeleket, de csak azt találtam meg, amelyik a szenzorból megy a tank alatti kábelkötegig, a kábelköteg egy része pedig ment a műszeregységbe, de azt már nem tudtam (annyira nem is mertem volna) szétszedni. amiket láttam, azok rendben levőnek tűntek.

    off: délelőtt visszamentem a szervizbe, most ott találtam a főnököt is, kiderült, hogy a szervizes kolléga nem tájékoztatott megfelelően, mert amiket ő kedden felsorolt az valóban 100 font alatt volt, esetemben pontosan 80 font lett, de azt már elfelejtette hozzátenni, hogy minderre rájön még 60 font óránként (hát köszi :W ). jah, és a számlázóprogramban sem töltötte ki jól az egyes tételek leírásait, ezért mehetett fel az agyvízem mikor megláttam, hogy 2 órát töltöttek el egy gumicserével, meg a jeladóval, mikor mindenki tudja, hogy kb. 20 perc az egész.
    reggel még gondoltam magamban, hogy lehet az tartott 2 órát, míg keresték a hibát, de a főnök mondta, hogy az egész procedúra volt 2 órás. sajnálatát fejezte ki, hogy a srácai nem tudták megcsinálni a kilométerórám, de megadott egy számot, aki az ilyen elektromos bajokkal foglalkozik. elvileg házhoz jön, de azért szólok majd neki előre, hogy ha ő is egy láda pénzért emeli fel a seggét, akkor inkább ne jöjjön :DDD

    "-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

Új hozzászólás Aktív témák