Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz fattyu #37323 üzenetére

    Láttok rajta vmi olyasmit, amiről még ne tudnék? (Gumik, porvédő)
    Motorikusan rendben lévőnek tűnik.
    Ha ez mellett maradnék, akkor lenne egy teló felújítás, meg egy szett gumi és egyben van a motor.
    Csak sztem nem olyan hatalmas hátrány ez? Elvégre akkor már rakhatok fel rá tesztgyőztes gumikat is és meglenne a lelki békém is. :)
    Na meg a 400k az induló ára, a tulaj állja a műszakit és még nem is alkudtam belőle semmit sem.
    Csak megnéztem és mentem vele egyet.

    Ezt a látott már szebb napokat dolgot sem értem, még a leömlő se rozsdásodik szinte pedig 20 éves.
    Néhány éves robogókon már vastagon áll a rozsda a kipufogón. :U
    Sehol egy olajfolt, semmi sem szivárog. Hangja is kellemes, semmi oda nem illőt nem hallottam, füstje sincs.
    Markolat, lábtartók és egyéb kopó dolgok is egész egyben vannak, huzat makulátlan. Karcolások sehol sincsenek, a blokkon se, a fényezés meg új. Vázon se láttam olyat, ami ne tetszene, ülés alatt a segédváz is gyárinak látszik, új akku van benne. Lánc feszes, a nincs megnyúlva.
    Hogy kéne kinéznie a "szebb napokon"?
    Na jó, egyedül a műszerfalon lévő fényeket lenne jó ledesíteni, az üres lámpájából szinte alig látszik vmi napfényben.
    Vigyek esetlen penetrációs spray-t és fújjam körbe? ;]
    Vagy mi az amit én nem látok, de mindenki másnak tök egyértelmű?
    Az alternatívának linkelt sportmotorok nem az én műfajom, az SV is elég sportos sajnos (elég nekem az XC bringámra ráhasalni, motorból ilyet nem szeretnék köszönöm), egyedül az az Aprilia fogta meg a fantáziám, de arról kb nulla infó van fent és a képek se jók. Öreg csörgős Kawa nem kéne, akkor már inkább brümmögjön alattam egy Honda. Suzuki-ból meg csak a GS-t ismerem eddig, ami szóba jöhetne, de az nem váltott ki belőlem érzelmeket. :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák