Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz Kolondrum #35659 üzenetére

    negyed órás semmiért zsebbe 6500 huf azért pofátlan összeg. mert betolták, látta, hogy mindenből a legjobb, hibátlan és nyomott két gombot a rendszerben, meg fotózott hármat, aztán ennyi volt a nagy vizsga kb..
    nem vág földhöz, de menjenek a búsba, én sem szülöm a pénzt, kőkeményen dolgozom érte.. és akkor látod, hogy így meglopnak.. mert ez az, ez a társadalom meglopása. előtte a yamaha world-nél vizsgáztattam anno a régi fézert, ott sem volt kevesebb és ott sem jártak el másképpen...
    ok, mehetek a mozaikba és ott valóban csak a 3500 ft van, na de az meg ott egy tébolyda.. a múltkor feltették a fordulatszámmérő szenzort az intercoolerre és vakarta a fasz a fejét, hogy miért nincsen fordulatszám a monitoron.. hát édes istenem, sírni lehet ezektől kínjában az embernek komolyan.. meg kioktat, hogy milyen awd van az autómban, mert ő ismeri a típust. mondom tedd alá a görgőt a hátsó kerek alá, mert ez állandó awd, nem kapcsolós.. nem, ez kapcsolós, mert ismeri a típust. aztán majd kiugrott az autó a sávból, én meg üvöltöztem vele, hogy ha kárt okoztál most az autóban, megfizeted te fasz.. és teljesen rezignáltan benyőgi, hogy hát talán mégis bekéne tenni a görgőket a hátsó kerekek alá és nekiáll betenni... ott állsz és hüledezel, hogy ezt a központi vizsgaállomáson a kamerák kereszttüzében csinálják.. gondolom naponta valaki elküldi a halálba ezeket, azért sem pattognak már a reakciókon.. szóval magasról tesznek az egészre...
    egyik sem jó, nincsen korrektség és szakértelem már szinte sehol egyszerre jelen. :U

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák