Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stifi

    senior tag

    válasz DigitXT #20462 üzenetére

    azért ez nem így működik. egyrészt egyedül volt, senki sem látta, ő az egyetlen tanú. természetesen megfelelő sebességgel közlekedett, úthibákra figyelmeztető jelölés ha nem volt kinn akkor egyszerűen hív egy rendőrt, rámutat a kátyúra, írnak egy jegyzőkönyvet és kész.
    én már végigcsináltam ezt autóval. a járőrök utálják, sokat kellett várnom és megvetően néztek eléggé, meg utána be kellett menni 1-2x az örsre, de végül kaptam egy új felnit az autómra. a közútkezelő biztosítója intézte.

    én végigcsinálnám, de ha volt kinn tábla hogy úthibák vagy volt kinn sebességkorlátozó tábla (pl 90 helyett 60, vagy 50 helyett 30), nehéz ügy...

    (#20463) zsolt19900 korrekt hozzáállás, ha tényleg úgy érzed te voltál a hibás akkor kár faszkodni ilyen dolgokkal. ezzel is tanultál valamit!
    egyébiránt szerintem itthon nincs olyan útépítés de lakásfelújítás sem, ahol minimálisan is betartanák a munkavédelmi előírásokat, ha nagyon el akarod játszani a hattyú halálát évekig tartó pereskedéssel, simán nekifoghatsz, csak semmi értelme...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs időm kedvesnek lenni!

Új hozzászólás Aktív témák