Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stifi

    senior tag

    válasz Integra #16620 üzenetére

    egyszer nyilvános fórumon beugattam a 2%-os cigánykodásukért, és felajánlottam nekik hogy szerzek nekik szolgáltatót aki 1%-os jutalékért ad nekik kártyás fizetést, ha szeretnék.
    ez 1 éve volt, írtak egy sablont hogy persze átgondolják a dolgot, de a kontaktot nem kérték el.. látom maradt is a 40% kedvezmény mellé a 2% felár a kártyáért.. legalja szar...

    motorline: egyszer az egyik alkalmazottjuk (vagy a tulaj?) vásárolt nálunk valamit, amikor írtam a számlát akkor mondtam hogy óó, motoros kolléga, de jó kicsi a világ én is szoktam náluk vásárolni milyen jó, lehetne már tavasz stb stb..
    aztán megkért, hogy bontsam fel a gyári csomagot és ellenőrizzük a termék cikkszámát, hogy a gépen ugyanaz van-e mint a dobozon, illetve kapcsoljuk be és ott is nézzük meg mert volt már hogy direkt átbaszták és nem azt kapta amit akart.. mondtam neki hogy a gépen se és a gépben sem fog kereskedelmi cikkszámot látni, de higgye el hogy az van benne, itt bontottam fel az orra előtt a gyári csomagot.. mondta hogy addig ő ki nem fizeti amíg nem bizonyítom hogy az van a dobozban amit rendelt.. (ez egy notebook volt, szerencsére a BIOS kiírt 1-2 alap dolgot és húzott szájjal de elvitte a gépet, azzal hogy ha bármi nem stimmel akkor kurvára visszahozza)

    mindezt azután hogy udvaroltam neki 1 kört, kiderült hogy szegről-végről még ismerjük is egymást mert vásároltam már náluk, erre leáll velem szarakodni egy bontatlan gyári csomag mellett.. szimpatikus! :C

    [ Szerkesztve ]

    Nincs időm kedvesnek lenni!

Új hozzászólás Aktív témák