Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz Topiccsendőr #148996 üzenetére

    Nem "szeretem" ezt az embert (tudod nem minden fekete vagy fehér, megrögzött bringásként pl a bringákról alkotott véleményén meg is akadhatnék, de képzeld nem veszem komolyan), de szórakoztatónak és igényesnek tartom a tartalmakat amiket a csapatával készít.

    PL a TW200as reviewja rettentő jól sikerült, ahogy a Teneré 700 is, ruházat kapcsán kifejezetten hasznosnak tartottam a tippjeit. Ezért is voltam kíváncsi, hogy mi a baj vele mert szeretek több álláspontot is meghallgatni. Eddig nem győztél meg, csak arról, hogy nem megy bele túlzottan a részletekbe, és laikusoknak készít tartalmat. De ezt eddig is tudtam és így is kezelem :)

    Ha meg nincs időd megnézni egy másik ember kutatásokkal megtámogatott elbeszélését a kikormolásról, de van időd nekem megírni, hogy az egész hülyeség arra csak ennyit tudok reagálni:

    Utolsó bekezdésed meg szemantikailag kissé szétesett, így sajnos nem tudok érdemben reagálni rá.

    Mindenestre köszönöm.

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Új hozzászólás Aktív témák