Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    válasz macilaci78 #147680 üzenetére

    Hát igen, ez még 20 hónapos sincs.....Egész pontosan 4 nap múlva lesz 11 hónapos. :D
    Az a bosszantó, hogy hidegben tökéletes, ahogy süti a nap, meglágyul, elereszt.
    Kínai... :D Nem szólom le, mert rosszabbra számítottam.
    Látom bukósisakot keresel. Kicsit irigyellek, Pesten van lehetőség, próbálgathatsz. Nekem a múltkor megtetszett a Shox-ban az a felnyitható, napszemüveges, sőt, még passzolt is rám a 3Xl méret.
    Itt találtam olcsóbban, Ausztriában: [link] Húsvéti akció mindenre -10% (Kuponkódot írja fent) Ha valakit érdekel.
    Az a baj, 20 euro a szállítás, de még úgyis meglenne 40e. ft alatt.
    Másik, ami tetszene, ez a sárgaság, sok jót olvastam erről a márkáról, dicsérik: [link]
    De ezt nem merem rendelni, nem biztos hogy jó a legnagyobb méret nekem, próbálni kellene.
    Igazából nézelődtem, de egyrészt a bőség zavarába estem, másik meg hogy próba nélkül nem igazán lehet venni, pláne nekem. Szóval vakaródok még Nem igazán akarok Pestre elmenni, de ha más dolog kapcsán elmennék, megnézném ezeket a W-tech bukókat. Lehet ráveszem magam, lejárt a PÁV1-em, megcsináltatom újra, aztán nézek bukót is. :D

Új hozzászólás Aktív témák