Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Zoli bácsi #147480 üzenetére

    Én is nehezen szánom magam ruhavásárlásra. A jogsihoz a bakancsot viszont Bécsben vettem. Kinéztem egy típust, amit fel akartam próbálni. Budapesten nem volt készleten a net szerint, mindenhol csak rendelésre. Debrecenben van a hazai importőr, de nem esett útba. Bécsben sógoromnál voltunk látogatóban és elmentem egy airsoft boltba, ahol a bakancs mellett mást is vettem.
    Mondogatják itt, hogy Bécsben is vannak jó motoros ruházati boltok, ha arra járok, benézek majd. Lassan kifogyok a kabátból, ha kikerül a bélés és nem kell alá a pulcsi sem, akkor biztosan nagy lesz már.

    A gerincprotektor a legnagyobb a ruhatárban, az limitál. Összehajtani, összegyűrni nem feltétlenül szerencsés, meg marha erős tartása van ahhoz, hogy egy szatyorba begyűrd.
    Én úgy szoktam összehajtani, hogy a hátára ráhajtom az egyik elejét, a másikat, egyik karját, másik karját és ennyi. Így egy kb 1 méter magas kévét kapok, amit sehogy nem tudok elhelyezni a motor környéki tárolókban.
    A sisakba belemegy a kesztyű, csősál, maszk és így a dobozba. Még a térvédő is elfér ott. Bár nyári melegben, amikor összeizzadom a sisakot, nem hiszem, hogy zárt helyre akarom tenni. Inkább nyitott plexivel az állvédőn a láncot átvéve zárom le a felnihez. De a kabát akkor is kérdés.

    A robogón az ülés alatt a csomagtérben van egy kampó és adtak hozzá egy rövid acélsodronyt, ami két hurokban végződni. Elvileg a D-gyűrűn átfűzve a sisakot a robogó oldalára lehet lógatni. Ezt továbbgondolva lehet, csinálok egy hosszabb sodronyt kábelharisnyázva, amit át tudok fűzni a kabát ujjain és így ott tudom hagyni az ülésen. A Decathlonos nagyhátizsák-huzat végigéri a nyerget és elég buggyos is. Szerintem aláférne a kabát is hosszában.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák