Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJGABI

    addikt

    válasz norbert1998 #143970 üzenetére

    Jelentem múlt héten meglett az A korlátlan forgalmi vizsga.

    Visszatérve még a rutinra: vicces volt, a 3-4. alkalomra úgy éreztem egész belejöttem, az ER6n is kényelmes lett, simán ment már a szűk forduló is. Aztán vizsga napján ugye behívott még minket gyakorolni picit még előtte, na az valami szörnyű volt, ott mondta el hogy milyen tempóban kéne végigmenni az 1-es (gyors szlalom) pályán, meg hogy ott azért dönteni kéne, a vészfékezést kb egyszer nem tudtam megcsinálni 50-ről (ha erősen fékeztem blokkolt úgyhogy inkább alacsonyabb sebességről csináltam hogy ne fussak ki a megadott távolságból)... Nyilván én voltam az első, kezdhettem a vizsgát, dönteni bólyát végülis nem döntöttem, a szlalomot éreztem hogy rosszul ment, a visszafordítókban egyszer majdnem lábletétel lett annyira lelassultam, de kuplunggal mentettem, az akadály kikerülésnél nem használtam kormánytolást a vizsgabiztos abba kötött bele, oktató meg abba hogy belekuplungoltam abba is. Előtte tolni is kellett, azt jó ha egyszer gyakoroltuk... De meglett. Mondták utána, hogy az egyik csaj még bólyát is döntött, de nem vették észre, ő is átment. Az egyik legügyesebb srác meg elesett, aztán mehetett újból.

    Forgalmi: vezettem kétszer, meg a vizsga napján előtte még egyszer. Vizsga kezdődött úgy, hogy 5 perc után visszafordultunk, mert a biztos otthagyott valamit a telephelyen. 30 fok volt, beöltözve, legnagyobb városi forgalomban... 5 perc után úgy voltam hogy én ezt nem akarom, csak legyünk már rajta túl. A társam is rengeteget bénázott (bement zsákutcába), meg én is (telezöldnél beragadtam a kereszteződésbe), szóval iszonyat jóindulattal, de meglett.

    Június 20-án iratkoztam be, nyáron 2 hétig nyaralt az oktató, a forgalmi előtt meg a rendszer-átállás miatt nem tudott vizsgaidőpontot kérni, ott is volt egy 2 hét kihagyás, de így is azért meglepően hamar meglett. Összesen olyan 140k lett a vége A1 után 2,5 évvel.

    Motor majd egyszer, talán. Most épp meló miatt belefért ez, hogy több alkalommal is korábban leléptem, meg bábó sem volt még meg, gondoltam előtte még leteszem, később ki tudja lesz-e időm. A Kawasaki után a GS500 viccesen pici volt, pedig eredetileg anno GSF 250-es / Hornetet nézegettem. De igazából egész megszerettem a robogót, lehet valami 3-400-as nagyrobesz lesz. Nekem bőven elég.

    << "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Új hozzászólás Aktív témák