Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A Zéé

    addikt

    válasz macilaci78 #143965 üzenetére

    "Sajnos van különbség a vizsgára felkészítés és a motorozásra felkészítés között."

    bizony... Öcsém ugyanakkor, de másik suliban csinálta a jogsit mint én, mert a barátnője oda akart menni. Na ott a túlélésre játszottak. Csúsztatott kuplung, összevissza fékezés, mindent mondtak nekik, hogyan tudják megoldani a vizsgát, míg nálunk azért tolták azt a részét is, hogy értsük, hogy mi miért történik, ne csak megoldjuk valahogy.
    Azt a körözést pl. gyakoroltuk egyszer külön együtt, hát nekik semmit nem mondtak azokból, amiket nekünk. Ilyen szempontból én jó helyre kerültem, de se a Pesti, se az Egerszegi iskolára nem lehet panaszom, mert ezeket amiket az alap tréningeken oktatnak, mi mind tudatosan gyakoroltuk, már a rutinpályán is. Az más kérdés, hogy ettől még ugyanúgy nem tudok a saját mércém szerint jól motorozni, de azért látom testközelből is, hogy milyen sokan vannak még nálam is jóval alacsonyabb szinten, akiknek a meglepetés erejével hat, hogy kuplungolás nélkül meg lehet csinálni pl. a rutinos a szlalompályákat.

    Just a simple Lineman...

Új hozzászólás Aktív témák