Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz bacus #142642 üzenetére

    Nem azokat a szitukat számoltam, amikben mentenem kellett a testi épségemet, hanem azokat is, amikben konkrétan az én előrelátásomon múlt, hogy nem kellett mentenem a testi épségemet. Te is írtál pár ilyen tiikus story -t. Nagyon ritka esetben alakult így szándékosan, többnyie csak figyelmetlenségből. De, a végeredmény szempontjából ez mellékes. Abban egyetértünk, hogy az autósok többsége partner. Főleg a tavaszi, első meglepetések után.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

  • d@vee

    őstag

    válasz bacus #142642 üzenetére

    Azért még így is gáz ami megy nálunk közlekedés közben. Jól írták a fentebb linkelt cikkben, kb. minden nap látni olyat, aki úgy megy ahogy akar és nem úgy, ahogy szabályos és a forgalommal ritmusos.
    Ma jöttem vissza BP-re, M3 bevezetőn előtt dugó, messziről látszott hol állnak/kell megállnunk, erre a paraszt még 5 sávváltással beelőzőtt vagy 10 kocsit index nélküli duda kombóva.
    Ugyanez valamelyik du/este felé, kemény Fordos fene tudja utcában jobbra balra szalomozva 80-al előzte a sort, majd index nélkül lekanyarodott kicsit arrébb elég kemény sebességgel.
    Olyan 6 éve van meg a B jogsim, idén év elején költöztem fel a fővárosba. Nem tudom milyen volt régen, de azalatt a 2-3 kör alatt amíg elkocsikáztam a költözős cuccokkal, elég kényelmetlenül éreztem magam vezetés közben. Egyszerűen túl sok az autó, brutisan sokan nem tudnak vezetni, indexet nem használják, dudálnak mint a marha már a sárgánál is, zöldnél már habzik a szájuk hiába egy másodperc sem telt még el, betolják a kocsi orrát ha befér ha nem, ha nem fékezel meg te vagy a béna mert belemész. Parkolást meg hagyjuk, leírni nem tudnám mennyi érdekességet láttam azóta.
    Őszintén megmondom kicsival még elmegy, de motorral nem mernék csúcsidőben bennt karikázni.

    Ja

Új hozzászólás Aktív témák