Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz pepucs #139611 üzenetére

    Nincs igaza.
    Szelepfedel tomitest nem pasztazol, csak a veztengely furatok sarkaiban. Ha olajpara van vegig a hengereden, vagy folyik az olaj, azt le kell cserelni. Hiaba takaritod, az ereszteni fog. Ilyenkor jon a szarrapasztazas azoknal, akiknek nincs penze egy motort fenntartani, es harommal nagyobb motort vett annal, amekkorat a penztarcaja alapjan kellett volna venni.

    Amit megint feleslegesen hoz elo, az az utangyartott tomitesek a japan motorokhoz :U
    Komolyan? Bardi, unix? 20 meg 30 eves motorokhoz? Mindenbol oem et kell rendelj altalaban, kulonben megszopatod magad. Csak a plusz munka lesz vele, amire megcsinalod az uj alkatreszt olyanra, hogy mukodjon. Szelepfedel tomitest en meg nem lattam utangyartottban, dekli tomitest annal tobbet, vagy tuszelep szett, tuszelepfeszekkel, ami rendszerint olcso, cserebe egy kalap szar, mert semmi nem stimmel azutan a karburatorban. Dekli tomitesrol pedig legutoljara karbis sv650 jut eszembe ahol vett a tulaj ilyet, ami egyebkent folyik a mai napig.
    Epp mult heten szedtem szet egy zxr 400 karbisort , ahol a karbi felujito utangyartott keszlet kb 5 mm-el tolta el az uszoszintet.
    Most rendeltetem meg a sraccal az eredetit, 70€/ karburator, mert az utangyartottal nem tudsz mit kezdeni. Ertem en, hogy olcso, meg beindul a motor vele, de fullad nagygazra. El lehet vele motorozni ugy is, kicsit szegenyebb a keverek, kevesebbet eszik legalabb nem? Ha mar ruppotlan az ember.

    Egyebkent meg egy 20-30 eves motoron sosem 15 perc semmi. Ott minden el van bszva altalaban, minden uszok regi, meg van szorulva, be van rohadva. Szoval ugy latom kezd beigazolodni, hogy tenyleg olcson dolgozik, sokat, hatekonytalanul. Errol a piszmogasrol jut eszembe, az a videoja, amikor a szekunderlevego membranjat szedi szet teljesen feleslegesen, es mossa el. A legnagyobb parasztvakitasa meg a karbi es injektorszinkron. Azt ha kered, ha nem, megcsinalja.

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

Új hozzászólás Aktív témák