Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz bacus #138076 üzenetére

    Semmi illetékességem nincs, és felesleges itt tépnem a számat billentyűzetet. Divat utálni másokat, akik csinálnak valamit. Hogy miért, azt nem tudom.
    Mackó, és a többi oktató tréningje mind hasznos, és adott esetben életet ment. Aki ezt firtatja, az egyszerűen ostoba. Az, ha valaki pályamotorozni akar, és Mackó tréninget néz hozzá, az megint csak a saját ostobasága. Tök más a kettő. Én fontolgattam a pályás oktatást is, de azt nyilván nem ott keresem, hanem mondjuk Chrobáknál. Jövőre ha megyünk TB24-en, akkor előtte befizetem magam.
    A Vérlovagokat fikázni meg megint az ostobaság netovábbja. Emberek a saját szabadidejüket, sőt, munkaidejüket áldozzák ingyen arra, hogy életeket mentsenek, és van aki ezt képes fikázni, az elkeserítő. Valamiért az emberek képtelenek felfogni, hogy van, aki önös érdek nélkül képes másokon segíteni. Szánom az ilyeneket, mert közhely, de mindenki magából indul ki. Nyilván eszébe sem jut az ilyennek, hogy feltegye a kérdést, hogy ő vajon mit tett le az asztalra.
    Mi lesz a következő? Ha elmegy valaki véradásra, akkor majd leköpik, mert biztos az ajándék csoki meg 500Ft-os utalvány miatt tette?

    Szégyelhetnék magukat az ilyen emberek, de az a helyzet, hogy pont az ilyenek nem fogják... :(((

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz bacus #138076 üzenetére

    Szerintem igen. attol motorozik jobban vki, ha jobban ledonti a motort. DE. Nem csak ettol. Ez azert ennel bonyolultabb, es mar megint kisse kognitiv disszonanciaba csuszunk. Amikor a szoke szilikoncsocsos not fikkantjuk, hogy megis hogy nez ez ki, de azert mindenki vagyik ra, hogy eltoltson egy ejszakat vele, mikozben a sajat igenytelen feleseget magasztalja vele szemben.

    Szoval nemar. Ha vki levezetett 1M kmt az ne kanyarodjon benan. kakucsring...azt nem neveznem annyira palyamotorozasnak sem, mert nincs nagy tempo, tulajdonkepp egy normalis hegyi uton kb ezt megkapnad, ha lennenek magyarorszagon utak. Meg hegyek.

    Engem mondjuk inkabb az zavar, (senkit nem akarok megserteni, egyszeruen a jelenseget probalom leirni), hogy elkezdjuk magunkat magasztalni olyan dolgokert amik mindenki szamara konnyen megugorhatoak, sok melot nem kell beletennk.
    Peldaul legyel dagadt, igenytelen, emelle menj 500kmt egy turaenduron autopalyan, ahol kb semmit nem kell tornaszni, es ha mindezt pössentés nelkul megoldod, akkor mar lehet kommentelni minden ala teljes joggal, illetve olyan kbaszott sarkos lesz ilyenkor az ember velemenye mindenrol. Motorszerelesrol, motormarkakrol, tipusokrol. es megingathatatlan emelle.
    Na sztm ez egy idegesito jelenseg.

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

Új hozzászólás Aktív témák