Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz norbert1998 #131511 üzenetére

    Azt nem tudom, nekem a ducatikra van ralatasom, meg jopar japant ismerek.

    Geresicsnek is
    elnezest, nagyon rosszul fogalmaztam.
    A ds1000 gyenge pontja ez a leptetomotor, ami nekem nem osszeegyeztetheto egy turamotorral. Maga a blokkja egyszeru, elronthatatlan, nem ezzel van a baj. Kmt bele tudsz rakni, de ez a leptetomotor egy vagyon, es gyakori baja a szerianak.
    Ez tobb uj motornal is problema, altalaban mikuni motorral van szerelve tobb kulonbozo marka is, es ezek ha tonkremennek keszitheted az 1500-2000€ ot csak a leptetomotorra.

    Nem tudom mennyit szeretnel motorra kolteni, de egy motor nem csak a motorbol all, azaz hengerek-dugattyu-valto. Premium motorok, amik tele vannak rakva vezerloegysegekkel, kulon a fenyszoronak, kulon az abs nek, a befecsnek, a kijelzonek. Itt ha vmi megkotlik- es biztos lehetsz benne, hogy meg fog- akkor nem az a baj, hogy a motor megall-otthagy. Nem ettol kell felni. Az a legkevesebbszer fordul elo. Hanem ezt a valamit megjavitani egy vagyon lesz.

    bajnokpityu

    Egy uresvisszajelzobol nagy kovetkezteteseket levonni azert nem lehet. Egyszer vkinek ez tortent a motorjaval, az nem azt jelenti, hogy az osszes ilyen. Illetve egy 20€ os kapcsolotol meg nem szaroznek valamit.

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

Új hozzászólás Aktív témák