Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacus

    őstag

    válasz fattyu #123525 üzenetére

    Nem igen számítottam semmire, dolgunk volt, az ő autójával mentünk. A tököm se tudta, hogy így vezet, mert ez neki az átlagos.

    Fattyu: mire ez a nagy kirohanás? Idegesítelek? Prémium előfizu és már meg se jelennek neked a hsz-eim.

    "méltó se vagyok az életre." - nem én írtam :D Nomen est omen.

    "melletted kutyát sétáltatót zavar" - 20 m-re nem zavarhatja, erről beszélek, hogy objektív számok alapján zavarhatja, pl az egy szám, hogy 1,5 m távolságon belül..., akkor pedig fel kell venni a maszkot, ennyi.

    "leírod hogy az 55" - ilyet nem írtam. Azt írtam, hogy itt ez megengedett. Én is kihasználom, ezt is írtam. De körülöttünk lévő országokban az 51 -ért is büntetnek 50-nél. Végül is miért van ez az engedmény? Az órák mindegyike felfele csal így is. Kinek jó, hogy na itt ugyan 70es tábla van, de mehetsz 85-el, az óra ilyenkor kb 90-et mutat..

    "amíg a te véleményedhez igazodik" - ezzel mindenki így van, ha nem igazodik, akkor vállalja a büntetés és nem tartja be vagy betartja a véleménye ellenére is. Mond, hogy te tudsz más alternatívát.

    persuader: nem volt az vita :) , és nem a sport motorral volt a baj, hanem a száguldozással talán? Nem is emlékeztem, hogy neked írtam, nem volt fontos a személy, közúton senki ne száguldozzon. :)

    Nézzétek, én legalább ötletelek a megoldásra, még ha rossz irányba is. De mindenre azt mondani, hogy szar, az nem kihívás.. ráadásul van amikor a sok rossz közül kell választani, lehetőleg a legkevésbé rosszat.

    "hogy nem hallottal a fb csoportokrol" - mondom, hogy hallottam :D
    "kioktatasi mintaja " - nem oktattam ki senkit, valamit félre értettél, ebben az egyben biztos vagyok.

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Új hozzászólás Aktív témák