Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz nyogo83 #123510 üzenetére

    Nem lenne rossz... ez is meg a kokszosodás is messze érdekesebb mint a megszokott téli fotel fizikázások, engem érdekelne a digit téma nem véletlen kacsintgatok a Beágyazott rendszerek szakirány felé. :DDD Off vége, mielőtt kikapok. :D :R

    On:
    Bizisten nem reklám! :N
    Porlakk Kft-t merem mindenkinem ajánlani, tegnap adtam le a konzolokat, ma delután elhoztam őket. 8k volt párban a színterezés, szerintem kimondottan szép munka lett:

    Ünnepek után viszem a felniket is. Érdemes lehomokozni és "kivédeni" a lyukakat is, az öregnek rögtön szimpibb lesz mindenki. :D

    Elég vastag a réteg, 2x kellett levegyem a csavarok alatt még csak ki sem kezdte a fületet a mozgatás.

    Edit.: nem sufni cégnek néznek ki elsősorban nem is egyedi cuccok a profiljuk de vállalnak mindent szinte, homok szórással együtt is de értelemszerűen az drágít. Én előkészítve vittem a vasakat.

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák