Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferdzsoo

    addikt

    válasz etnies #107669 üzenetére

    Üléspozíció nagyon kényelmes jó magasan van a kormány, és baromi széles de ezmiatt könnyen irányítható. Amikor az első körforgalomba bementem... nah az az érzés megfizethetetlen. Akkora helyen megfordulsz vele hogy nem hiszed el. A harmadik hajtűtől kezdve minden kanyarba leért a csizmám. Lol. :C Beteg. Nagyon fekszenek neki a lassabb szűk kanyarok. A közepes tempó is nagyon baba. A 130-140-es kanyaroknál már nem érzem a vfr stabilitását, az felett végképp nem, futóműbeállítástól függetlenül, full hajó fíling., meg kb mintha a menetszél néha ide oda verné. :DDD Az erejét már lassab tempótól sem érzem a vfr-hez képest. De ugye nem is várható. Gyengébb gép.
    Nyomatéka viszont jól hangolt, jó vele előzgetni, de a 130-al haladó autókat a VFR-el sokkal jobb.
    Aztán jönnek megint a szűk lassabb kanyarok ahol nagyon finom a motor, mintha biciklivel venném őket. A vfr ott nem akkora élvezet. Sokszor már a hátam közepére nem kívánom a vfr csutka kormányát a 7. Órában érkező 345765. szűk kanyarba. A GS-el ezek jól esnek.
    Városban csordogálás is sokkal jobb vele, kényelem nagy úr a hetes túrákon. A vfr-el úgy vagyok hogy mindig várom azokat a szakaszokat ahol majd lehet egy nagyon jót menni, és akkor ott megyek egy baszottat. A GS-el meg egyszerűen minden mindegy. Mindegy hol lehet menni hol meg nem.
    Jelenleg itt tartok.
    De a kétszemély lesz majd úgyis a lényeg holnap, vagy holnapután.

    [ Szerkesztve ]

    "It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Új hozzászólás Aktív témák