Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyépés

    aktív tag

    Szerintem is a Moto egyre jobb, élhetőbb telókat tesz ebbe a kategóriába. Nálunk a rokonságban az idősebb generáció szereti ezt a kategóriát: odakint is látható, nagy kijelző nagy betűkkel, hogy ne kelljen mindig a szemüveget keresgélni, tűrhető kamera, tűrhető sebesség, és ennyi. Semmi más nem kell nekik. Messenger, viber, youtube, térkép, böngésző fog menni rajta, néha fotózás, telefonálás. Ezeket ezek a telók már mind tudják teljesen jól. És akár 35-40k áron megszerezhetők. Teljesen jól használhatók, és nem kell értük hitelt felvenni. Apám összetörte a telefonját, megrendeltem neki a 35k-s Moto G31-et én is az eMagtól, de olyan sokáig szállították, hogy közben észrevettem a TCL 20R 5G-t 38k-ért, aztán mondom teszünk vele egy próbát. Bevált. Szoftverfrissítés az már nem lesz, de hardveresen (SoC) a kategória fölött van, majd az idő eldönti, hogy inkább mégis a G31-et kellett volna megvárnom vagy sem. A G14-et is nézegettem akkor, de a G31 jobb ajánlatnak tűnt. Jók ezek az olcsó Motók szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

  • gyépés

    aktív tag

    válasz tamikomac #46 üzenetére

    Szerintem teljesen jó. Van a családban másik teló is ezzel SoC-cal, ugyanazt hozza használatban, kicsit gördülékenyebb a 720p-s kijelző miatt. Magyarítás ok.
    Amikkel érdemes számolni:
    - android 12 es 23 augusztusi biztonsagi patch a dal vége, hivatalosan nem lesz több frissítés rá, ezért akciós szerintem. Viszont szépen lejönnek rá az OTA frissítések egymás után.
    - a kamera az alsópolcos, de simán használható
    - a töltés csak 10W, bár írogatnak sok mindent, de úgy tapasztaltam, csak ennyi
    - tok meg fólia csak külföldről van
    - lehet gyro nincs benne, bár ez minket nem nagyon érdekelt. :)
    - a hangszórója is elég egyszerű, de nincs vele baj, kategóriában ok
    Szóval ilyesmi.
    Igen, Alzából van. 38k-ért lehetett elhozni.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

Új hozzászólás Aktív témák