Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sujit

    csendes tag

    Sziasztok!

    Adott egy Defy, ami nálam már régóta hibátlanul működött, CM7 volt rajta. Most tesóm átvette tőlem, gondoltam akkor nyomok egy "gyári beállítások visszaállítását", hogy ő ugyanezen a régóta bevált ROM-on tiszta lappal induljon.

    Sajnos azóta nem tudok letölteni a Google Play Áruházból semmit és jön a hibaüzenet, hogy a Google talk sem jelentkezik be.
    Gmail működik, böngészni lehet wifin/mobilneten, de ha próbálok pl egy Skype-ot letölteni marketről, akkor:
    "hiba történt az információk szerverről való lekérése során"

    Tegnap órákig próbáltam megcsinálni, visszaolvastam a két defy-s topicban, ezek alapján a következőket tettem:

    - Recovery>> Custom Recovery
    - Wipe Data/Factory Reset
    - Wipe Cache Partition
    - Advanced>> Wipe Dalvik Cache

    Sajna ez sem segített. Utána gondoltam felrakom 0-ról a ROM-ot és a gapps-ot újra, tehát megcsináltam ismét a leírt lépéseket +

    -Install zip from sdcard CM7 ROM kiválasztva.
    - Wipe Cache Partition
    - Advanced>> Wipe Dalvik Cache
    - Bebootoltam
    aztán:
    - Install zip from sdcard és gapps-ot feltelepítettem.

    Sajnos ugyanaz a probléma.

    Csináltam ilyet is:
    Account törlése és

    Settings> Applications > All> Downloads > delete data.
    Settings> Applications > All> Play Store> delete data.
    Settings> Apps > All> Google Services Framework> delete data.

    Sajnos semmi.

    Végső elkeseredettségemben felraktam egy WhiteRabbitNextGen Edition v.2.1.1.-et és egy COSTUMIZE Pack 2.1.1.-et és továbbra is fenn áll a probléma.

    Mi a jó eget tudok csinálni? :(

  • Sujit

    csendes tag

    válasz drtihanyi #11140 üzenetére

    Köszi szépen srácok, végül csináltam egy teljesen új gmail-t neki és így jó lett , fogalmam sincs mi lehetett a gond, de így működik köszönöm :D :R

Új hozzászólás Aktív témák