Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Heimdallr75

    őstag

    válasz #71562240 #31579 üzenetére

    Nem igazán értünk egyet ebben, gyakorlatilag teljesen mindegy, hogy x+y ezred másodperc, a felhasználó nem vesz észre különbséget x ezred másodperchez képest. Viszont ha cacheben van (ami jelenti a dalvikba valo feltoltést a virtual machine miatt) lényegesen gyorsabban "indul" egy adott alkalmazás, a low memory kill szintek pedig módosíthatok igényeknek megfelelően.
    Persze szarul megírt programok akadnak bőven. Memória töredezettség meg ott ahol 80-100M körül van a nand olvasási sebessége, totál mindegy.
    ismétlem ahogy Te is írtad ezred másodpercekről beszélünk, abban az eseten ha nincs cachebe. Szintén logikád követve 1 mp "lagot" akor mondjuk 500 app okozna ha feltétlezzünk mondjuk 2 ezred mp-t.

    (#31581) Shyciii: z 50ns kurva jó idő ne viccelj már :D de gyakorlatban ennél kevesebb bár szintén sok minden függvénye, mint gyártó, vezérlő stb.
    De elhiheted nem a nand sebessége ami korlátoz bármiben is.

    [ Szerkesztve ]

    الغريبة في هذا الكوكب

  • Imdre

    aktív tag

    válasz #71562240 #31579 üzenetére

    Igen, kicsit elbeszélünk egy ideje egymás mellett, amiből kisebb vita kezd kibontakozni.
    Nem vagyok járatos ezekben a dolgokban (nem is érdekel), de én arra helyeztem a hangsúlyt, hogy a memóriába betöltődő és ott futó folyamatokat generáló programok tömege bizony befolyásolhatja a fogyasztást. És mivel kiszámíthatatlan ennek mértéke, így kár vitákba belemenni. Nyilván a csak betöltődött, de nem futó programokkal nincs probléma.

Aktív témák