Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • domerator

    veterán

    válasz domerator #17777 üzenetére

    Kész... eltűnt a mátrixban... :F

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

  • Solitarius

    csendes tag

    válasz domerator #17777 üzenetére

    Hello! Bocs az eltünésért!
    Először is köszönöm a segítségeteket mindenkinek.
    Tegnap éjjel 1re sikerült életet vernem a telóba.
    1 hete még azt sem tudtam hogy egy telefonban lehet menteni meg mi az az android.
    Mára sikerült a poklot is megjárva tapasztalatot szerezni.
    Köszönöm a Bruti1 Leírását, nagyon jó, csak éppen szerencsétlenségemre a rom csere után se kép se hang. Pont úgy jártam mint a korábbiakkal. A cikkben írt egyéb romokat is kipróbáltam. Gyakorlatilag KO.

    Köszönöm domerator segítségét is. Azthiszem nagyon hasznos az a 6 lépéses leírás. de persz a zip állományt nem tudtam hogy ki kell bontani és az nandroid backup.
    Én simán recoveryből akartam a zippet feltölteni. és persze semmi nem történt.
    Azthiszem ezt újra meg kell csinálnom.

    A következő amatör kérédsem az lenne hogy ha kibontom a 2011-06-11.14.14.27.zip -et és a megfelelő fájl struktúrát elvégzem, akkor mi az a nandroid? honnan indítom?

    Jelenleg a korábbi 2.3.4-es "non rootable" verzió van feltéve.
    Egyébként a klinikai halálból való visszahozás megoldása az volt hogy a rom frissítés után folyamatosan csak a logo mozgot és mintha újra újra indult volna.
    Ekkor aksi kivesz Min fél perc várás után vissza, bekapcs a volume le gombbal. és wipe data, wipe cache, factory reset, meg minden wipe,,,,,, :)
    utána ujraindítás után jó 5perc múlva működött.

    Elnézést hogy csak ma reagáltam de éjjel 1kor a pánikot a pezsgő bontás követte majd azonnali kidőlés.

Aktív témák