Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • X Factor

    addikt

    válasz Jazz #11 üzenetére

    Na akkor nézzük, mint iszonyat régi morrowindes miben tudok segíteni:)
    1Szintet úgy lépsz azt hiszem hogy a pri és sec tulajdonságoknak lell osszesen 10 pontot elérni és akkor lépsz 1 szintet, olyan skilleket kell ide berakni amiket gyakran használsz, és nem olyanoakt amik illenek hozzá:), medium armort felejtsd el, ha nem harcost csinálsz akkor úgysem fogsz daedras armort viselni mert nagyon nehéz szal rakj a lightra később majd hozzá juthatsz glass armorhoz ami szerintem a legjobb,
    2 Igen lehet több mint 2 össszetevő is , bár én sosem használtam alkimiát:)
    3 Erre szerintem az legegyszerubb megoldás hogyha a maygar rajongói oldalról léeszedsz egy olyan módot hogy van saját hazád (anno nekem balmora környékén volt) és ehhez általában van 1 teleport kulcs is ami 1ből ioda tud vinni, vagy vmelyik céhnek a feje leszel séa kkor építethetsz saját házat (erre nem emléxem pontosan hogyan működött)
    4 ahogy már vki írta tes construction setet felrakod, és ott meglehet, egyébként... )na ezt majd később kifejtem:) )
    5 szereintem nem...de na a morrowind lényege hogy bármilyen karaktered lehet , mert nem függ tőle hjogy mit meddig fullozhatsz ki, pl csinálsz 1 warriort elsődleges skilleknek beraksz mágiát,de attól függetlenül az axe sword ugyanugy master trainer megtanítja neked 100-ig, csak mondjuk lassabban fejlődsz.
    6 Mint már írtam , rosszul tetted, mert a glass armor nagyon jó sőt később van 1 spáci build amit mindjárt leirok:)

    Make things work

  • X Factor

    addikt

    A morrowinddel én kb megjelenése után 7-8 hónappal kezdtem eljátszani, akkoribban magával ragadott a grafikája és a anygon egyedi játékmenete(iszonyatosan anyg világ, azt csinálsz amit akarsz, a döntéseket te hozod, végtelene lehetőség a karakterfejlesztésben stb..) csak ezek után jön az hogy kiismered a játéko és után már elveszik az a ''cél'' vagy az a fajat késztetés mint más játékokban hogy jobb legyél még erősebb stb, mivel nekem egy fullos 78.ik szintu wood elf-em volt tudom mirő beszélek, minden skill 100-on stb... így már az alapjáték nem kihívás, ráadásul szerencse hogy a bloodmoonban van 1 nehézésgi szint állítás mert így +75-ön elég jól elvoltam , meg ugye a különböző nehezítő pluginok.

    Ja 1-2 tipp másrészt ha kiismered akkor rájösz hogy itt nem attól függ a karakterfejjlődés hogy mennyi questet csinálsz meg vagy hány szörnyt ölsz meg.

    Na akkor a tippek:
    - Balmorában vmelyik watch towerben( a város egyik végén van a silt stride, na pont a mésik végén van egy őr tötöny annak a felső szintjén van 1 kard ami 17000g-t ér
    - van 1 creeper nevü lény vmelyik városban na most nem ju eszem,be majd utánanézek aki minden fegyvert páncélt full áron vesz meg
    - trainerek használata, az ilyen fain cuccok eladása utánés máris 20.ik szintu vagy:)
    - Ja meg a kiskapuk: létezik a játékban 1 csizma ami +250es speedet ad na most te még nem tudod elképzelni hogy milyen sebbeség ez:) viszont 100% blind ergo nem látsz semmit feket képernyő, viszont nagyon keservesen de létezik a játékban 1 light armor ami erősebb mint a glass és 60vagy 50 vayg 75% res-t ad blindra ergo majdnem tisztán látsz:) Hát 300as speedel meg 120 as acrobaticsal nem volt nehez bejarni a vilagot és körülbeül 200-300queste csináltam meg 3 ház feje voltam és még ez is cask töredéke a játéknak, viszont végig hiányzott az az érzés hogy én most vmit csinálok ez most de izgi quest csak monotonnan ynomta egymás után az ujabb és ujabb küldiket, mondjuk ezek igen jól voltak megcsinálva. Hu na majd kérdez és probalok válaszolni csak most így hirtelen annyi minden van a fejemben:)

    Make things work

  • X Factor

    addikt

    válasz Jazz #15 üzenetére

    Hali!
    Adj egy msn címet , vagy itt az enyém: xfactor@vipmail.hu
    azt majd ott tudunk rola dumalni mert ahogy elnézem mára már kevesen játszanak vele....:(

    Make things work

Új hozzászólás Aktív témák