Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • X Factor

    addikt

    válasz Jazz #11 üzenetére

    Na akkor nézzük, mint iszonyat régi morrowindes miben tudok segíteni:)
    1Szintet úgy lépsz azt hiszem hogy a pri és sec tulajdonságoknak lell osszesen 10 pontot elérni és akkor lépsz 1 szintet, olyan skilleket kell ide berakni amiket gyakran használsz, és nem olyanoakt amik illenek hozzá:), medium armort felejtsd el, ha nem harcost csinálsz akkor úgysem fogsz daedras armort viselni mert nagyon nehéz szal rakj a lightra később majd hozzá juthatsz glass armorhoz ami szerintem a legjobb,
    2 Igen lehet több mint 2 össszetevő is , bár én sosem használtam alkimiát:)
    3 Erre szerintem az legegyszerubb megoldás hogyha a maygar rajongói oldalról léeszedsz egy olyan módot hogy van saját hazád (anno nekem balmora környékén volt) és ehhez általában van 1 teleport kulcs is ami 1ből ioda tud vinni, vagy vmelyik céhnek a feje leszel séa kkor építethetsz saját házat (erre nem emléxem pontosan hogyan működött)
    4 ahogy már vki írta tes construction setet felrakod, és ott meglehet, egyébként... )na ezt majd később kifejtem:) )
    5 szereintem nem...de na a morrowind lényege hogy bármilyen karaktered lehet , mert nem függ tőle hjogy mit meddig fullozhatsz ki, pl csinálsz 1 warriort elsődleges skilleknek beraksz mágiát,de attól függetlenül az axe sword ugyanugy master trainer megtanítja neked 100-ig, csak mondjuk lassabban fejlődsz.
    6 Mint már írtam , rosszul tetted, mert a glass armor nagyon jó sőt később van 1 spáci build amit mindjárt leirok:)

    Make things work

Új hozzászólás Aktív témák