Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • truefx

    aktív tag

    válasz zyzz #9266 üzenetére

    Friss tapasztalat: nem fogadtam el a 100 percet (perc alapon, 2 éves hűséggel), így aztán marad minden a régiben. Annyi hozzátartozik, hogy 10 éve V*dafone előfizető vagyok, és 1-2 kivétellel időben befizettem a számláimat :)

  • finifene

    csendes tag

    válasz zyzz #9266 üzenetére

    Nekem először 100 percet adtak perc alapon (jelenlegi flotta előfizum 10 mp alapon 250 -250 ft lebeszélhető belülre, kívülre). Mondtam: gondolkodom. Majd ismét hívtak: a 100 perc 10 mp alapon maradna és mindenhová lebeszélhető lenne. Ez az ajánlat él okt. 1-ig. Még gondolkodom. Ha kapnék egy megfelelő árú telefont is hozzá, lehet elfogadom (ha már aláírok két évet...)

    Szóval szerintem érdemes verni kicsit az asztalt...

  • O.Lajos

    tag

    válasz zyzz #9266 üzenetére

    Olvasgattam a hozzászólásokat, rendkívül érdekes ez az egész, igaz ilyen nagyszabású, közös megegyezésen alapuló változtatás még nem volt talán.
    Számomra - bár nem vagyok jogász, tehát aki jobban benne van javítsa - eleve furcsa a felmondás taglalása. Mit is ír a voda:
    "Amennyiben az Előfizető a Szolgáltató Előfizetői Szerződés módosítására irányuló kezdeményezését nem fogadja el, a Szolgáltató az Általános Szerződési Feltételek 9.1. pontjában írt rendelkezések figyelembevételével jogosult az előfizetői jogviszony felmondására.", továbbá
    "Jelen módosításunk az Előfizető részéről felmondási jogot nem keletkeztet."

    Átolvasva az ÁSZF vonatkozó pontjait, némileg ellentmondásosnak tűnik az egész felmondási folyamattal való "fenyegetés".
    "9.1. A szerződés időtartama, valamint a szolgáltatás nyújtásának, korlátozásának, szüneteltetésének és megszüntetésének feltételei és esetei, különösen a határozott idejű előfizetői szerződés rendkívüli felmondásának esetei
    Az előfizetői szerződés időtartamára vonatkozó rendelkezéseket az Általános Szerződési Feltételek 2.1. pontja, a szolgáltatás nyújtásának, korlátozásának, szüneteltetésének és megszüntetésének feltételeit és eseteit, a határozott idejű előfizetői szerződés rendkívüli felmondásának eseteit az Általános Szerződési Feltételek 5. és 12. fejezete tartalmazza."

    Az erre vonatkozó szabályok hiányosak! A voda felmondását a 12.7. Szolgáltató általi felmondás taglalja, ahol egy szó nincs arról, hogy a közös megegyezés elutasítása esetén felmondhatná! :D

    Szerintetek?! Valami felett átsiklottam?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák