Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz Zeki #4731 üzenetére

    Hát elég szomorú a helyzet az biztos.
    Én annyit tettem, hogy nem használtam a dominomat.
    Évente 1 szer töltöttem fel, mert muszály volt, és ennyi. 1 év alatt nagyjából elég is volt a legkisebb feltöltési összeg, ha odafigyeltem
    Akinek volt vezetékese azt onnan hivtam.
    Akinek nem volt, azt skype on, vagy sehogy.

    Nem belőlem fognak meggazdagodni az biztos.
    És biztos vagyok benne, hogy nem vagyok egyedül ezzel.

    És amíg ilyen árak vannak, és nincs a mobilinternetre is olyan megoldás, hogy valóban korlátlan minden szempontból addig köszönöm, de nem kell.
    Eddig legalább 50 szer hivtal a Westeltől (T-től) hogy ilyen meg - olyan ajánlatuk van.
    Mire mondtam nekik, akkor folytassa, ha ugyanazt tudja, mint a kábelnet, nagyjából ugyanannyiért.
    Akkor beszélgetünk tovább.
    Majd folytatta, de hát mások is előfizettek rá, és nekik sem ugyanolyan, mire én, az lehet, de én nem vagyok mások, és engem nem fognak behúzni a csőbe !
    Nézze csak meg, hogy mennyit teloztam a dominomról, és rájön, hogy miről beszélek.

    És csak nem hagyta abba !
    Mire meglérdeztem, magának milyen előfizetése van (Végig a mobilinternet, ill.okostelefon volt a téma)
    Elmondta.... nyilvána t-től van flottája.
    Kiszedtem belőle a percdijjakat, meg az internetre vonatkozó részeket, lehet nem szándékosan, de elmondta. :)

    Mire azt mondtam, ha ugyanilyen konstrukciókat tud nekem ajánlani, mint magánembernek, akkor érdekel a dolog, addig nem.
    Mire, de a cégeknek olcsób bla bla bla.
    Mire én, a cégek többet is telóznak mint a magánemberek, még akkor is ha nekik drágább , régen pont a lakosságnak volt kedvezőbb a tarifa, sőt a vezetékesen még hellyel-közzel, ma is így van. (csomagtól függ)

    Majd kérdeztem, maga őszintén előfizetne egy olyan szolgáltatásra amit ajánl nekem ?
    Hát hebeget, habokot, majd nagy kegyesen kinyögte, hogy a t-és oldalakért nem számít fel adatforgalmat a cég, hát ki vagyok vele, legfontosabb, hogy a maguk oldalát nézzem, miért is tenném ?
    Majd erre, akkor magának találták ki a ...... csomagunkat, amiben ......
    stb......

    Az internet meg nem az időjárás és hirekből áll, hanem a torrenből filmek le és feltöltéséből, amire jelenleg a mobilinternet csaknem alkalmatlan.

    És ez még 1,5 órán keresztül zajlott.

    Annyira unom már, hogy teljesen hülyének nézik a népet.

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Új hozzászólás Aktív témák