Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sepsi0

    őstag

    válasz Atomgeszi #29684 üzenetére

    Szia!
    Azt mondta az ügyintéző, hogy szerinte elromlott a router. Én mondtam, hogy ez kizárt. Erre mondta azt, hogy akkor már csak az imei tíltás maradt. Akkor tíltják az imeit szerinte, ha fekete listás a router. Egy közös eu listán szerepel amin, ha fent van és bármelyik szolgáltató észleli a hálózatán akkor tíltja. Ezt én akkor nem tudtam megcáfolni, utána beszéltem a barátommal. Akkor mondta, hogy szolgáltatótol vette függetlenül 300 eur körül.
    Én naív meg azt gondoltam, hogy ilyet a Telenor nem csinál, hogy egy "tiszta" router imeiét tíltja. Arra gyanakodtam, hogy elromlott a router, mivel már 3-4 éves. Aztán olvasom itt mi a helyzet...
    Remélem nem így van, mert akkor megy egy levél az NMHH-hoz az biztos.
    De előfizetek a home l netre ahoz adnak Huawei B525 routert, abba megy a flottás sim, a kapott sim meg a telefonba megosztó simmel a fiaméba is. Kettőnknek elég lesz 100 giga. Így lesz mytv is és megúszom 6500ft-ból. Na azt a routert tíltsák le.....

    Fekete lista: lopott, előfizura kapott és ki nem fizetett eszköz, vagy mokólva függetlenített......

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák