Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drenadar

    veterán

    válasz cekkk #11600 üzenetére

    most tényleg egy telefonszám tulajdonjoga az ami olyan nagy... "cucc"? (Kérheted a flottakezelőt, hogy hadd legyen a tied, és ha jó a viszony nem fog rá nemet mondani)

    A túlszámlázást lehet a szolgáltatóval kifogásoltatni a szerződés alapján.
    Az oké, ha tróger flottába lép be az ember, és van egy kettő delikvens aki nem fizet az lehet kellemetlen is.

    Én csak az általánosítás ellen vagyok :D

    És igen mentem már bele olyanba, amiről több negatív véleményt is kaptam. Pl: kocsi.
    Mindenki mondta, Rover-t ne vegyél, mert ismerőstől azt hallottam, hogy nincs alkatrész hozzá... meg hogy már bezárt a gyár... megvettem, három éve megvan már, nagyon szeretem hangulatosabb mintha egy azonos árban levő szuzukit, vagy opelt vettem volna, és eddig minden bajához volt alkatrész... és nem is kellett még sokat ráköltenem, ha a fényezést nem vesszük, de az az én bajom volt, nem lett volna "létszükség"...

    (#11601) w.miki: ppoe-hez van valami driver, amit xp-hez le kell szedni, vagy konkrét ppoe tárcsázó kell, vagy egy 1000ft-os router :D
    Xp és nincs hozzá sp3?

    én nagyon router párti vagyok, ha csak egy gépem lenne akkor is kellene, egyszerűen sokkal jobb mint kézzel tárcsázgatni befele, hogy legyen internet :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák