Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chereiose

    addikt

    válasz macilaci78 #72748 üzenetére

    Igen, ahogy mondod ott a gari is mint előny, viszont ezen is gondolkodtam, hogy általában csak 1 évet adnak, utána hosszabb távon meg gondolom megbízhatóbb egy Aprilia, Honda, Piaggio vagy Yamaha, csak nyilván azok meg 600 ezertől kezdődnek kb, annyi keretem meg nincs is rá. Meg amint írtam használtan csomó kókler van, mivel nem értek hozzá rizikós mit vennék meg, és egyből cserés általában a gumi meg még ki tudja mi, és valószínűleg a legtöbbel estek is el.

    Nem tudom mennyit mozdulnék ki Érdről így Budapestre, meg azt sem, hogy egyáltalán robogóval ajánlott-e ilyen 15-20km-es távot menni, mert igen vannak olyan szakaszok, ahol kocsival ugye 70-90-el is megyünk, ott meg a külső sávban is veszélyes 40-el poroszkálni. Viszont legtöbbet itthon használnám ide-oda rohangálni, ahova legtöbbet járok központ az 1km, szóval a legtöbb távom többnyire az ilyen 1-5 km lenne, amit most sokszor kocsival teszek meg és hát az nem túl jó az autónak sem meg nekem se a fogyasztás miatt.

    Szóval akkor, ilyen célokra azért gondoltam a 4T-t, mert tudom, hogy lassú lomha viszont ide tökéletes lenne. Ugyanakkor ahogy nézem 2T-t meg olcsóbban kapni, Keewayből pl. 300k alatt is van, 4 ütemű meg inkább 320-340k. Így szervizelésileg melyiket olcsóbb fent tartani, gondolom a 2T az egyszerűbb konstrukció?

Új hozzászólás Aktív témák