Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mumtaz

    senior tag

    válasz Expendable #68515 üzenetére

    Mondhatom, hogy jó robogó. Nekem volt kettő is. Az első felfüggesztése érdekes, de működik. Viszont tapasztalat, hogy érdekes dolgokat is tud produkálni. Ha kapott már pár pofont - és ezt nem biztos, hogy szemmel észre lehet venni - akkor tud menet közben furcsaságokat művelni. Mivel próbáltam párat rájöttem, hogy a legkézenfekvőbb, ha mondjuk próbakörön felgyorsítasz, majd hagyod gurulni úgy, hogy "elengeded" a kormányt. Ez nem azt jelenti, hogy teljesen. Én azt csináltam, hogy csak lazán fogtam, vagy a markolat csak a hüvelyk- és mutatóujjam által képzett karikában volt. Fogtam a markolatot, de mégsem.
    Na, ha kigurulásnál laza fogásnál el kezd szitálni, akkor el lehet felejteni. Én próbáltam egy olyan speedfight-ot, hogy kigurulásnál kezdett szitálni, majd egyre erősebben. Érdekes, hogy a kormányt rendesen markolva ennek nem volt semmi jele. De ha "elengedtem", akkor mint a hülye, úgy járt.

    Az első telója egyébként hajlamos szétmenni és brutális fékezésnél baromira felkoppan olyankor. A féke egyébként nagyon jó. A blokkja is.

Új hozzászólás Aktív témák