Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Tothgera30 #20663 üzenetére

    Az már nem gyári, hanem kókányolás. Bontott teleszkópok, villanyakak, T szárak 90%-a görbe... , az új olajos meg van vagy 100k. A villanyak csapágy átmérője biztosan ok, de a hossza szerintem eltér, mivel eleve más egy Runner és egy NRG vázgeometriája.
    Ellenben az új Runner-en elől 14-es kerék, míg az SR-eken, NRG-ken 13-as, így a sárfogó felfogatási pontjai is eltérnek.

    Érden van egy srác, Tóth Laci, őt profinak tartják robogós körökben, Suzuki-ban dolgozik, de volt már nála mindenféle Ditech is, szerintem simán megoldaná.
    Google-ban rákeresel Suzuki fórumokon elhangzik többször a neve.

    Neked injektoros van, Te azt isteníted. Hozzáteszem nincs vele problémám, hisz a Nexus nekem is az volt, és jól is esett 3,5 -ből eljárni 140-es utazóval, de 50-es 2t-ben én nem vállalnám be. Pont azért; nincs hozzá szerelő és otthon nem esnék neki, ha valami baja lenne. Pontos alakatrészárakat nem tudok, utána fogok nézni, de szerintem mindig drágább az injektoroshoz egy komplett felújítás kapcsán szükséges összes alkatrész, mint egy karbis géphez.

    Egü-ről egy legutóbbi hsz.;

    "Ha valaki injektorosra adja a fejét akkor ne az ár alatt lévő darabokat nézegesse. Aki elakarja adni és nem azért mert épp halál szélén van az kikéri az árát, vagy fizessen érte becsületesen és akkor jogosan várja el hogy ne legyen meglepetés vagy inkább meg se nézze... 200 alatt nagyon nem létezik normális, az eladó példányok 50%-60%-a kintről jön és semmit nem tudnak róla elindul és megy piacra, a maradék 48-38%-a pedig kezd szórakozni és hát adjuk el gyorsan nehogy nálunk álljon meg... Sajnos ez a tapasztalat."

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák