Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lorant12345

    csendes tag

    válasz And #10554 üzenetére

    Heló!
    Igen felismeri a processzort is és a memóriát is.
    A CFE t én generáltam MAC alapján csináltam V1.0 t is meg v1.1 et is mert néhány helyen azt irták hogy eggyel régebbit kell feltenni, viszont nem ellenőriztem vissza.NVRAM ot nemtudom valahol találtam neten az tettem fel nem tudtam mást mivel nem találtam sehol.A kernel el viszont tanácstalan voltam egyszer próbáltam feltenni 2,5 óráig tartot de nem biztos hogy jol csináltam mert a openwrt firmwaret neveztem átt kernel.binre...es nemtudom hogy jól-e csináltam sehol sem találtam ezzel kapcsolatos dolgot a neten..viszont nem foglalkoztam vele túl sokat mivel a CFE meg az NVRAM után már kellett volna tudnom pingelni...most ahogy nézem az oldalat amit linkeltél erről van az nvram file...de egyszer sem sötétültek el a ledek :( ...van még egy ugyan ilyen routerem es az alap weboldalán van egy lehetőség a backup és onnan lementetem mindent az nvramot a kernelt a cfe t és feltettem a cfe t meg az nvramot a rossz routerra de hát semmi eredménye...:(minden flashelésnélpedig kirja hogy sikeres volt :( nemtudom :O

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák